Dystrybutory

KALIX

Kalix to najnowszy model dystrybutora wody. Urządzenie jest idealną kombinacją ekskluzywnego wyglądu i najwyższej wydajności pracy spotykanej na rynku dystrybutorów.

Wszystko to w zgrabnej, stylizowanej obudowie z paneli stalowych. Idealnie komponuje się w biurach, salach konferencyjnych, restauracjach zakładowych, recepcjach, szkołach, halach produkcyjnych czy siłowniach tzn. wszędzie tam, gdzie stawiane są wysokie wymagania wizualne i użytkowe.

KALIX CO2

Kalix CO2 to wersja modelu Kalix z wbudowanym karbonatorem, który serwuje również wodę gazowaną.

Dodatek CO2 ma pozytywne działanie. Gazowaną wodę poleca się szczególnie u osób będących na diecie odchudzającej oraz zaraz po zakończeniu wysiłku fizycznego. W tym pierwszy przypadku, rozciągnięcie ścian żołądka pod wpływem dwutlenku węgla powoduje pobudzenie nerwu błędnego i zmniejszenie apetytu, w tym drugim – powoduje szybsze nawodnienie organizmu.

ONYX

Onyx to zgrabny, elegancki model dystrybutora o nienagannym wyglądzie i świetnych parametrach technicznych. Pasuje do biur, poczekalni, stołówek czy prywatnych domów. Świetnie prezentuje się na blacie kuchennym czy biurku. Dzięki swoim rozmiarom, idealnie wkomponuje się w każde pomieszczenie z powodzeniem zastępując czajnik i oszczędzając czas oczekiwania na gorącą wodę, serwując również schłodzoną.

FONTANNA

Fontanna ta pracuje po lekkim naciśnięciu jednego 4 przycisków naciskowych. Przepływ wody trwa tak długo, jak wciśnięty jest przycisk. Gładki front bez ostrych narożników zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo Dostarcza 30 litrów na godzinę zimnej wody pitnej. Idealna do wszystkich placówek oświatowych i nie tylko…