Rozwiązania do domu

ROZWIĄZANIA DLA DOMU

BRITA On Line Active Plus

Miękka, na bieżąco filtrowana woda BRITA ze specjalnego kranu. Lepszy smak wody, mniej kamienia, do 6 miesięcy użytkowania.

W wyniku wielostopniowego procesu filtracji następuje poprawa smaku wody wykorzystywanej do picia na zimno lub na ciepło, oraz do gotowania. Filtracja, chroniąc domowe urządzenia do podgrzewania wody pitnej przed osadzaniem się kamienia, przedłuża czas ich użytkowania. Sprawdź niezwykle wygodny sposób pozyskania filtrowanej wody.

Bateria BRITA WD 3020 – zestaw instalacyjny z wkładem
P 1000

Klasyczne wzornictwo dla każdej kuchni. Świeża filtrowana woda BRITA prosto z kranu – wygoda zapewniona dzięki instalacji baterii BRITA.

Bateria BRITA 3020 posiada dwie dźwignie. Jedna dźwignia pozwala na ustawienie temperatury i natężenia przepływu wody ciepłej i zimnej. Druga dźwignia, oznaczona logotypem BRITA, przeznaczona jest do dozowania filtrowanej wody.

Wielostopniowa filtracja wody umożliwia usuwanie kamienia i substancji wpływających negatywnie na smak i zapach wody, takich jak chlor czy ołów i miedź, które często występują w domowych instalacjach.

Bateria BRITA WD 3030 – zestaw instalacyjny z wkładem
P 1000

Nowoczesne wzornictwo i doskonała wygoda. Świeża filtrowana woda BRITA prosto z nowoczesnego kranu – wygoda zapewniona dzięki instalacji nowoczesnej baterii BRITA.
Bateria BRITA 3030 posiada dwie dźwignie. Jedna dźwignia pozwala na ustawienie temperatury i natężenia przepływu wody ciepłej i zimnej. Druga dźwignia, oznaczona logotypem BRITA, przeznaczona jest do dozowania filtrowanej wody.

Wielostopniowa filtracja wody umożliwia usuwanie kamienia i substancji wpływających negatywnie na smak i zapach wody, takich jak chlor czy ołów i miedź, które często występują w domowych instalacjach.

SATURATORY

BRITA sodaONE

BIDONY

Wszędzie tam, gdzie używanie plastikowych kubeczków nie jest możliwe przez przepisy bezpieczeństwa i innych różnych względów, dostarczamy dla pracowników bidony aluminiowe 600ml z zamknięciem, które posiadają odpowiednie atesty jakościowe. Idealne alternatywne rozwiązanie.

Dostępne w 3 kolorach

BUTELKI FILTRUJĄCE

Nowa butelka BRITA fill&go Vital to ekologiczna alternatywa dla wody butelkowanej, która pozwala Ci oszczędzać. Jeden litr smacznej, filtrowanej wody BRITA kosztuje zaledwie 13 groszy za litr.

  • Zmniejsza ilość chloru i innych substancji negatywnie wpływających na smak
  • Jeden dysk filtruje do 150 litrów wody lub działa do 4 tygodni
  • Filtrowana woda kosztuje zaledwie 13 groszy za litr
  • Ekologiczne rozwiązanie pozwalające na zmniejszenie ilości plastikowych odpadów
  • Produkt łatwy w czyszczeniu i przeznaczony do mycia w zmywarce
  • Niemiecka jakość, produkt wykonany z wytrzymałych materiałów, które nie zawierają bisfenolu A (BPA)
  • Innowacyjna technologia MicroDisc

 

OTWIERANIE BUTELKI
Innowacyjny ustnik butelki łatwo się otwiera i zamyka, umożliwiając wygodne picie wody.

MicroDisc
Ulepszony filtr MicroDisc z technologią ActivSelect. Efektywnie obniżany jest poziom niepożądanych substancji, które wpływają na smak wody (np. chlor), podczas gdy minerały, takie jak wapń i magnez, pozostają w filtrowanej wodzie. Wystarcza nawet na 4 tygodnie i zapewnia do 150 litrów świeżej, filtrowanej wody BRITA o wspaniałym smaku. (300butelek 0.5l)

Design
Gaszenie pragnienia w dobrym stylu – Twoja nowa butelka filtrująca BRITA fill&go Vital jest dostępna w czterech modnych kolorach. Przyciąga wzrok swoim designem. Wybierz butelkę dla siebie i dopasuj ją do swojego stylu.

BUTELKA FILTRUJĄCA WODĘ
Wysokiej jakości, praktyczna i solidna butelka na wodę BRITA fill&go mieści 600 ml wody.
Butelka jest dobrze dopasowana do większości standardowych uchwytów na kubki i przeznaczona do mycia w zmywarkach. Wykonana głównie z materiału Tritan™, nie zawiera bisfenolu A (BPA) i była testowana pod kątem bezpieczeństwa dla żywności.